Spinlira Çekim Yöntemleri Güvenli!

Spinlira çekim yöntemleri ile kazancını 24 saat içerisinde çekebilirsin! Banka havalesi, Papara, PayPay ya da Bitcoin! En uygun olanı seç!

Spinlira Kazançlarını Hızlı Ve Güvenli Çek!

Spinlira çekim yöntemleri ile kazançlarınızı kolaylıkla hatta sorunsuz şekilde çekebilirsiniz. Güvenilir hatta müşteri memnuniyete odaklı hizmet anlayışına sahip platform çeşitli yöntemler sunmaktadır. Ama dikkat çeken özelliği hızıdır, üyeler kazandıkları parayı anında hesaplarına aktarmaktadır. 

Spinlira

Spinlira

Güvenlik konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Kullanıcı bilgileri ile birlikte finansal verilerin korunması adına gelişmiş güvenlik protokolleri uygulanmaktadır. SSL sertifikasının yanı sıra şifreleme yöntemleri bilgilerin 3. şahısların eline geçmesini engellemektedir. 

Aynı zamanda Spinlira sürekli güvenlik denetimlerinden geçmektedir olası güvenlik açıkları anında kapatılmaktadır. Üyeler bu sayede kazançlarını çekerken herhangi bir güvenlik endişesi yaşamazlar.

Spinlira Para Çekme İşlemleri

Spinlira çekim yöntemleri içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz ancak bazı kurallar mevcuttur. Sadece kendi adınıza kayıtlı hesabınıza para aktarabilirsiniz. Fakat hesabınızdaki parayı çekebilmek için öncelikle en az bir kez yatırım yapmış olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda yatırılan miktarla oyun oynanması kuralı da bulunmaktadır. 

Kredi kartı yöntemini tercih ettiğinizde güvenlik nedeniyle bazı evrakları iletmeniz zorunludur. Kripto para yöntemlerinde ise çekilen miktarın anlık piyasa kur değeri üzerinden gönderimi yapılmaktadır. Kurallar çerçevesinde hareket etmeyen ya da hesap bilgileri doğru olmayan üyelerin talepleri işleme alınmamaktadır.

Spinlira Günlük Çekim Limiti

Site üyeleri aksi belirtilmediği sürece ilk çekim işlemlerini banka havalesi EFT yönetimi ile adına kayıtlı banka hesaplarına gerçekleştirmektedir. Spinlira çekim yöntemleri arasında farklı limitler uygulanmaktadır. Fakat bahis sitesinde en düşük çekim limiti tüm yöntemler dahil 400 TL ile sınırlandırılmaktadır. 

Günlük en fazla 3 kez çekim yapılmaktadır ama 24 saat içerisinde her çekimde 2 saat ara verilmesi gerekmektedir.

  • Banka transferi yönteminde en az 400 en fazla 500.000 lira çekim yapılmaktadır. 
  • Papara seçeneği ve günlük çekim limiti 400 lira ile 200 bin lira arasında değişmektedir. 
  • Vegapay havale EFT yönteminde yatırılabilecek en yüksek rakam 1 milyon TL’dir. 
  • Payfix, popy para, finpay papara ya da finpay havale yöntemlerinde en yüksek limit 250.000 TL’dir.

3 kez çekimin yapılmasının ardından ancak 24 saat sonra yeniden işlem gerçekleştirilmektedir.